Jump menu

Main content |  back to top

News and Media Releases

De vandt i Shells store V-Power konkurrence

Et hav af vindere løb med billetter til racerløb i Shells store V-Power konkurrence. Se her, hvem der vandt.

Hovedpræmien, en Formel 1 rejse for to personer til Monaco med fly, hotel og tribunebilletter.

Mehmet Cevher, Albertslund.

Billetter til Classic Race Aarhus i maj

Jakob Fastrup, Herning - Kristian Lambertsen, Sporup - Ronni Jensen, Tommerup – Joachim Ehlers, København S - Bo Smidt, Hadsund – Michael Juul Sørensen, Hørning – Michael Andersen, København K – Steffen Bjerregaard Jacobsen, Jerup - Mark Høeg, Vejle Øst - Jesper Holst Olsen, Helsinge - Gitte Nilsson, Lyngby - Birgitte Holm Nielsen, Varde - Christian Milling, Faaborg - Martin Sommerlund, Odense NV - Ove Hjortholm, Ringkøbing - Christina Agerlin, Frederikssund – William Brask, Silkeborg - Kim Rudbjerg, Odense N - Martin Larsen, Glostrup

Niels Lindtner, Vedbæk - Mikkel Frederiksen, Søborg - Tina Nielsen, Køge - Peter Junge, Holte - Anders Erichsen, Brønshøj - Uffe Hammer, Søborg – Michael Wiernek, Mårslet - Børge Thomsen, Kjellerup - Martin Berner, Rønnede - Jesper Bach Breitling, Ringe - Britt Hammerbak, Slangerup - Lars Gøttsche, Sjællands Odde - Rolf Madsen, Greve - Jacob Smidt, Fredericia - Conni Hansen, Svendborg - Stig Gravesen, Brøndby - Frederik Pedersen, Aarhus C – Mahmoud Shehab, Ringsted – Michael Hviid, Otterup

Xiaofan Qin, København SV - Jonas Rahbek, Juelsminde - Eduard Tonoyan, Holte - Bjørn Mazur Andersen, Næstved - Lasse Stolpe, Give - David Askholm, København S - Jesper Hounisen, Holstebro – Johanna Wichman, Odense C - Svend Bjerregaard, Horsens – Nicolaj Jensen, Thisted - Gry Holmgaard, Slangerup - Peter Thorsbjerg, Ferritslev Fyn - Annette Laursen, Vejle - Ejvind Sørensen, Lynge – Patrick Nielsen, Kokkedal - Katarina Soskic, Ballerup - Mike Jeppesen, Ølsted - Knud Fischer, Vejle Øst - Nikolaj Jansdal, Haarby - Inge Schulz, Kolding - Boye Wildt, Odense S

Mikael Sørensen, Stenstrup - Kurt Christoffersen, Odense SV - Torben Kristiansen, Roskilde - Hanne Ludvigsen, Næstved - Mike Thomsen, Sydals - Klaus Petersen, Roskilde – Steffen Lerche, Hammel - Ahmed Kaddoura, Sønderborg - Tim Engelbreth, Sprøttrup - Nicholas Lerche Rathmann, Roskilde - Hanne Horsbøl, Esbjerg - Malgorzata Pernak, Holstebro - Maibritt Wemhoff, Viby J - Per Lemser, Dragør

Kenneth Olesen, Ølstykke – Carsten Bossen, Odense N - Finn Hansen, Grenaa - Alexander Staun Rechnitzer, Hellerup - Jacoob Nielsen, Valby - Jesper Sønderstrup, Grevinge - Anders Jensen, Vejle – Kenneth Madsen, Billund - Finn Rasmussen, Store Heddinge - Claus Johansen, Kjellerup - Betina Jensen, Ishøj - Glenn Bennigsen, Hillerød - Pawel Blacharczyk, Store Heddinge -  Bo Nielsen, Morud - Kristian Dam Jensen, Nærum - Isabella Glüsing, Kastrup - Thomas Foged, Odence C

Kenneth Lykke Hansen, Grenaa - Eyman Mohamad, Svinninge - Anders Kjær, Vejle - Allan Christiansen, Dragør - Rasmus Simonsen, Grenaa – Carsten Jørgensen, Silkeborg - Susan Holm, Taastrup - Søren Jensen, Ishøj - Trine Damø, Allerød – Rebekka Sønderskov, Kirke Såby - Thomas Berg, Fredericia - John Gadgaard, Skjern - Anders Grundvad, Aarhus V - Jeannette Nielsen, Hadsund - Simon Serbian, København S

Detlef Flies, Albertslund - Jacob Sørensen, Jyderup – Michael Helm, Odense - Lasse Offt, Rødovre - Troels Keldmann, Hørsholm - Frederik Rasmussen, Stege - Leif Sørensen, Dronningmølle - Marc Christensen, Broager -  Jacob Tegner, Frederikssund - Ejner Kragelund, Lemvig - Jens Sørensen, Tjele - Ella Thomsen, Silkeborg - Niels-Jørgen Jørgensen, Frederiksberg  - Ole Dahl, Farsø - Ernst Madsen, Vester Skerninge - Jørgen Nimb, Ølsted - Aage Nedergaard, Hadsten - Lars Nielsen, Vordingborg

Steffen Thomassen, København Ø – Ole Weidemann  Jensen, Sorø – Steffen Thomassen, København Ø – Finn Christensen, Munke Bjergby – Allan Butzkowsky, Herning – Thomas Kring, Sunds – Finn Norup, Ikast – Poul Kjærsgaard, Rødvig – Poul Devantier, Vejle – Janus Brøndum, Vig – Peter Stefansen, Vallensbæk – Jakob Bjerre, Højbjerg – Carsten Rantzau Ala, Kvistgård – Nebi Abduramani, København N – Stefanie Kjær, Skjern – Ernst Madsen, Erik Jensen.

Stine Lauridsen, Millinge - René Donovan, Greve - Zafar Bahadirov, Odense - Lars Kjærgaard, Suldrup - Jan Kehlet, Bjerringbro - Inge Correll, Hørsholm - Poul Devantier, Vejle

Værktøjer